امروز: پنج شنبه ۲-فروردین-۱۳۹۷ / الخميس 06-رجب-1439 / Thursday 2018-March-22

مناسبت روز
پیام روز :

فراخوان گسترده براي حضور در راهپيمايي ۲۲ بهمن

فراخوان گسترده براي حضور در راهپيمايي ۲۲ بهمن

فراخوان گسترده براي حضور در راهپيمايي ۲۲ بهمن

سازمان ها و نهاد هاي مختلف در بيانيه هاي جداگانه اي از مردم دعوت کردند تا در راهپيمايي ۲۲ بهمن ماه حضوري پرشور داشته باشند.

پرشورتر از گذشته
وزارت اطلاعات با انتشار بيانيه اي از عموم ملت ايران دعوت کرد به شکرانه سال ها مجاهدت، صبوري و دستاوردهاي ارزشمند انقلاب اسلامي، تجديد عهد با آرمان هاي والاي امام خميني(ره) و رهبر معظم انقلاب پرشورتر از گذشته در راهپيمايي ۲۲ بهمن شرکت کنند.
به گزارس ايرنا، اين بيانيه مي افزايد: ملت شريف ايران طلوع سي وهفتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي را در حالي جشن مي گيرد که پس از ۳۶ سال مجاهدت خالصانه همه را متوجه عظمت اسلام عزيز ساخته و ثابت کرده است که اين دين نوراني مي تواند جهان را با صلح و صفا مديريت کند و بشر فرو رفته در منجلاب را از سختي ها برهاند.

پاسخ مردم به استکبار
وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح، نيز در بيانيه اي با تبريک طليعه سي وهفتمين بهار عزت و آزادي به ملت ايران و گراميداشت ياد، خاطره و آرمان هاي متعالي حضرت امام خميني(ره) و شهيدان والامقام انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و هزار شهيد سرافراز صنعت دفاعي، اعلام مي دارد: ملت ايران در ۲۲ بهمن امسال نشان خواهد داد برخلاف آرزوي ضد انقلاب و روياهاي شيطاني جبهه استکبار و سلطه، پيشتازي «گفتمان انقلاب اسلامي» در عرصه تحولات راهبردي در مقياس منطقه اي و فرامنطقه اي را همچنان واقعيت مسلم و انکارناپذير تاريخ معاصر قرار خواهد داد و با نصب العين قراردادن منويات و رهنمودهاي مقام عظماي ولايت و فرماندهي معظم کل قوا (مدظله العالي) تهديدات دشمن را در حوزه هاي مختلف به فرصت هاي راهبردي براي پيشبرد اهداف و آرمان هاي بلند خود تبديل مي کند.

حضور گسترده صاحبان اصلي انقلاب
سپاه پاسداران دربيانيه اي با پاسداشت و تبريک فرارسيدن سي و هفتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي به آحاد امت اسلامي و تجديد ميثاق با آرمان هاي بلند حضرت امام(ره) و شهداي تاريخ ساز انقلاب و دفاع مقدس و اعلام بيعت دوباره با ولي فقيه زمان رهبر معظم انقلاب و فرماندهي کل قوا امام خامنه اي عزيز (مدظله العالي) و دعوت از اقشار مختلف ملت شريف و انقلابي ايران- به عنوان صاحبان اصلي انقلاب و نظام اسلامي – براي شرکت پرشور و گسترده در راهپيمايي سراسري ۲۲ بهمن ماه تاکيد شده است.

برهم زدن صف آرايي دشمنان
نيروي انتظامي ضمن تبريک فرارسيدن يوم الله ۲۲ بهمن در اطلاعيه اي اعلام کرد: حضور با بصيرت و مقتدر ملت سرافراز و هميشه در صحنه ايران اسلامي در راهپيمايي عظيم يوم الله ۲۲ بهمن، همچون هميشه محاسبات و توطئه چيني دشمنان قسم خورده نظام اسلامي را خنثي کرده و صف آرايي آنان را در صحنه دشوار جنگ اقتصادي و فرهنگي بر هم خواهد زد. در اين بيانيه تاکيد شده است: نيروي انتظامي اعلام مي دارد با بهره گيري از تمام توان و ظرفيت سازمان خود در سراسر کشور و در کنار مردم فهيم، نظم و امنيت لازم براي برگزاري هر چه با شکوه تر مراسم راهپيمايي ۲۲ بهمن را فراهم آورد.

 

نظر خود را بگذارید .